Ремонт ключок в Україні

Маєте запитання?
Телефонуйте!
+38-096-440-48-99

ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ

Ремонт ключок

Якщо зламалася хокейна ключка, не поспішайте її викидати. Навіть досить складні несправності можна безслідно усунути в нашій майстерні, де працюють справжні професіонали своєї справи. Ми здійснюємо якісний ремонт в Україні ключок за доступною вартістю.

Слід зазначити, що незважаючи на заявлену багатьма виробниками довговічність, ключки рано чи пізно можуть зламатися, і це зовсім не через погану якість. Тривалі та інтенсивні навантаження згодом стають причинами втрати первісних властивостей ключок. Однак з нами це можна виправити. Наші технології ремонту дозволяють подарувати невід'ємному атрибуту хокею друге життя.

Ремонт ключок включає як зовнішні, так і внутрішні роботи. Після ремонтних маніпуляцій вага ключки трохи збільшується (від 5 до 20 г). Збільшення ваги залежить від характеру поломки. Ремонт ключки воротаря може бути зовнішнім і внутрішнім, при цьому збільшення ваги може бути до 30 грам.

Ремонт ключок

Ремонт ключок

Ремонт ключок

Ремонт ключок

Ремонт ключок

Ремонт пера

Розглянемо, як здійснюється ремонт пера.

Насамперед, ключка фіксується за допомогою спеціального фіксатора, щоб працювати з нею було максимально зручно. Після цього, шліфувальним апаратом усуваються всі шорсткості в місцях розлому, а дві частини з'єднуються за допомогою речовини, що клеїться, і фіксатора. При цьому майстер створює правильний вигин та ще раз шліфує місце стику розламаних частин.

Далі наноситься розмітка для наступної накладки вуглеволокна, просоченого речовиною, що забезпечує міцність. Наші майстри наносять таке волокно у два шари, кожен із яких обробляється просоченням. Все це притискається шаблонами, після чого полірується. Очистивши пил після полірування, майстер наносить фарбу та лак.

Ремонт труби

Ремонт труби починається із забезпечення рівного стику за допомогою спеціального обладнання. Після цього робочу поверхню слід знежирити для кращої адгезії. Зламані кінці труби з'єднуються за допомогою спеціального клею та вуглеволокна. Коли труба знову набула цілісності, її ретельно полірують і покривають фарбою та лаком.

Для проведення ремонту ми використовуємо лише вузькоспеціалізоване обладнання та високоякісні матеріали. Усі маніпуляції проводять спеціалісти з великим досвідом роботи.

Ремонт перчаток

Екіпірування хокеїста має бути бездоганним, адже від цього залежить не тільки ефективність гравця на льоду, а й його безпека. На жаль, через регулярну експлуатацію, елементи екіпірування зношуються, і краги не виняток. Однак зовсім необов'язково купувати нові рукавички. Ми рекомендуємо звернутися до нашої майстерні та зробити професійний ремонт перчаток за доступною вартістю.

Коли доцільний ремонт перчаток?

Є низка випадків, коли зіпсовані рукавички можна відновити:
• розійшлися заводські шви;
• невеликі та середні розриви;
• стали непридатними елементи захисту (захисні пластини, підсилювачі великих пальців, манжетки, «долоні»);
• незначні візуальні дефекти.

Якщо рукавички пошкодилися, наш майстер уважно огляне їх і підбере оптимальний спосіб їх відновлення.

Найчастіше потрібна заміна «долоньок», так як вони найбільше схильні до зносу. У таких випадках ми повністю знімаємо непридатну «долоньку», створюємо її точну копію без будь-яких складок і похибок, після чого нашиваємо її вже прошитий і проклеєний.

Під час ремонту ми використовуємо прогресивне та профільне обладнання, що дозволяє досягати максимальних результатів. Всі матеріали для ремонту довговічні, стійкі до пошкоджень, високоякісні та розраховані на інтенсивне використання.

Відновлені в нашій майстерні рукавички не створюють дискомфорт під час експлуатації та дозволяють гравцеві повністю поринути у хокей та йти до перемоги.

Якщо вам потрібне оновлення форми, відновлення або серйозний ремонт, розраховуйте на нас, і ми виправдаємо ваші очікування!

Інщі послуги (ракетки, велосипеди)

Ремонт ракеток для великого тенісу та гри в сквош

З недавнього часу наша майстерня пропонує якісний ремонт та відновлення ракеток для великого тенісу та гри у сквош.

Безумовно, витративши чимало грошей на придбання якісної ракетки, дуже шкода з нею розлучатися; і ми даємо вам можливість подарувати їй друге життя. Вам достатньо принести поламану ракетку нам, а далі ми все беремо у свої вмілі руки.

Наші переваги:
• ремонт будь-якої складності;
• доступна вартість послуг;
• усі маніпуляції проводять досвідчені фахівці.

Якщо ваша улюблена ракетка зламалася, не поспішайте купувати нову. Зверніться до нас, і ми зробимо все можливе, щоб вона знову набула колишньої функціональності.

Ремонт вуглепластикових велосипедних рам

Ще одна представлена у нас послуга – ремонт вуглепластикових велосипедних рам. Незважаючи на те, що такі рами популярні серед любителів велосипедів середнього класу та вище, вони не відрізняються високим рівнем міцності.

Основний матеріал, з якого виготовляють рами – карбон (вуглепластик). Він вважається композитним, оскільки отриманий штучним шляхом. Карбонові рами відмінно пригнічують вібрації, мають непогану жорсткість і невелику вагу. Однак якщо наражати їх на небезпечні ситуації, то вони можуть пошкодитися. До небезпек відносяться такі фактори: неакуратне транспортування, нанесення механічних пошкоджень, камені, що потрапили в раму з дороги, удари і сильне здавлювання, неправильне прокладання тросів та інших елементів, що може спровокувати стирання поверхні рами.

Якщо було допущено щось подібне, і тепер потрібен ремонт вуглепластикової рами, ви можете звернутися до нас і розраховувати на професійний та своєчасний ремонт за доступною вартістю.

Наверх